كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
بازديدها
جشنواره ها
زمان ديجيتال سرور
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
همايش ها
ورود
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار
روز جهانی قدس
روز قدس روز اسلام است
دانشگاهيان پيام نور فارس در راهپيمايي روز قدس حضور پرشوري خواهند داشت  
       
 روابط عمومي دانشگاه پيام نوراستان فارس با صدور بيانيه اي اعلام كرد: مديران،اساتيد،كاركنان ودانشجويان اين دانشگاه در راهپيمايي روز جهاني قدس همراه با ملت قهرمان واستكبار ستيز ايران اسلامي حضور چشمگيري خواهند داشت.
در بيانيه دانشگاه پيام نور استان فارس آمده است: روز قدس نه تنها روز انزجار امت اسلام از رژيم غاصب و منفور صهيونيستي است، بلكه روز حمايت از مستضعفين جهان مي باشد و تلنگري است به گردانندگان و حاميان اصلي محور ضد مقاومت كه امروزه با حمايت هاي آشكار و پنهان خود از تروريسم بر طبل توخالي حقوق بشر مي كوبند و البته مردم آزاده جهان نيز امروز تفاوت بين دلسوزان موضوع فلسطين و حمايت از مسلمانان را با خائنيني كه جز ادعا چيزي ندارند به خوبي درك مي كنند. امروز استكبار جهاني در طرحي مهندسي شده، پيچيده و خطرناك، مسلمانان جهان را به آتش تفرقه و تكفير گرفتار كرده است.
در ادامه اين بيانيه آمده است: هرچه زمان مي گذرد اهميت روز قدس و چهرۀ پليد رژيم صهيونيستي بيش از گذشته بر ملت هاي جهان آشكار مي شود. روز قدس در تاريخ درخشان امت اسلام نماد وحدت و يكپارچگي مسلمانان است. قدس سرزمين انبياء و اولياي خداست كه با توطئه استكبار جهاني و تزوير سران برخي كشورهاي خودباخته به قتلگاه مسلمانان مظلوم فلسطيني مبدل شده است.
آري، روز جهاني قدس، ميراث و يادگار بنيانگذار جمهوري اسلامي و بزرگ پرچمدار انسانيت امام خميني كبير(ره)، روز بيداري و نمايش قدرت امت اسلام و تحقق آمال مسلمين جهان در رفع ظلم و ستم است و بي شك در اين روز، دشمن صهيونيستي از وحدت و قدرت مسلمانان برخود خواهد لرزيد.
بنا برتأكيد مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه اي(مد ظله العالي)، مسأله فلسطين عليرغم تلاش همه جانبه آمريكا و ديگر حاميان رژيم صهيونيستي براي القاي آن به عنوان مسئله اي منطقه اي، عربي و يا ملي، ديگر از يك موضوع صرفاً عربي و اسلامي فراتر رفته و به عنوان مسأله اي جهاني، بين المللي و حقوق بشري مورد توجه و اهتمام همه ملتهاي آزاده است و حاوي اين پيام روشن است كه وحدت و همدلي مردم كشورهاي اسلامي به خصوص در فلسطين و مقاومت و پايداري يكپارچه جهان اسلام در برابر اشغالگران، تنها راه آزادي فلسطين عزيز است.
دانشگاهيان دانشگاه پيام نور استان فارس ضمن محكوم كردن جنايات وحشيانه رژيم جعلي صهيونيستي و توطئه هاي هميشگي آمريكايي ها، حسب رسالت و وظيفه ذاتي خود همنوا با تمام وجدان هاي پاك و ظلم ستيز با افتخار فرياد مرگ بر اسرائيل را سر مي دهد و لحظه اي از فكر آزاد سازي قدس عزيز از چنگال صهيونيست ها بيرون نخواهد رفت.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر